Kosmetické přípravky

SynCare Kosmetické přípravky, které používám jsou zn. SynCare. Jedná se o první českou dermokosmetiku (95% výrobků bez parfémů) a biokosmetiku (nesmí obsahovat např. syntetiské konzervační látky a barviva, parfémy, živočišné suroviny, minerální oleje, etoxylované emulgátory). SynCare vyvíjí přípravky ve vlastní vývojové laboratoři. Na testování se podílí také Centrum estetické dermotologie , zastoupené doc.MUDr. Jarmilou Rulcovou, CSc. SynCare se vyrábí ve výrobní budově v Ořechově na Českomoravské vrchovině

Dermokosmetické přípravky jsou vyvíjeny s respektem ke všem funkcím kůže, především k její funkci bariérové. Úkolem demokosmetiky je spolupodílet se na udržení popřípadě na obnově kožní bariéry. Prvořadým úkolem optimální kosmetické péče je udržení zdraví pokožky. Smyslem kosmetického ošetření je navrátit, udržet nebo dále rozvinout tyto funkce, které mají nezastupitelné místo ve fyziologii celého organismu. K takovým patří zejména schopnost udržet hydrataci, regulované funkce tvorby kožního mazu a funkce plnohodnotné imunitní bariéry mezi vnějším a vnitřním prostředím. Dermokosmetika SynCare je určena pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, dále na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, periorální dermatitida, rosacea, poškození slunečním zářením).

Jak působí  dermokosmetika

Balení dermokosmetiky SynCare je uzpůsobeno pro snadnou manipulaci. Nepoužívají se kelímky (jsou hygienicky problemetické). Především gely a krémy jsou uzavřeny ve speciálních vzduchotěsných dávkovačích systému airless (výrazně se omezí nebo zcela vyloučí konzervace).

SynCare certifikovaná biokosmetika obsahuje produkty ekologického zemědělství – zpravidla bio rostlinné oleje. V České republice je pouze několik českých výrobních kosmetických společností,které vlastní nezávislý certifikát biokosmetiky garantovaný státní adreditací. Jen takové osvědčení (např. KEZ, EcoCert, BDIH) garantuje, že se jedná o akreditovanou biokosmetiku. (CPK – certifikovaná přírodní kosmetika).

Vybrané účinné látky, garance vysokého efektu, bezpečnost při aplikaci – to vše jsou jistě důležité podmínky dobré kosmetiky, avšak nezřídka se zapomíná na hlavní podmínku optimální kosmetické péče – PRAVIDELNOST. Dermokosmetika SynCare nabízí rozsáhlý sortiment přípravků pro profesionální salonní ošetření a následnou pravidelnou domácí péči. Oba typy přípravků se navzájem prolínají a doplňují. SynCare přípravky základní péče o pleť a tělo poskytují ucelené řady starostlivosti o pokožku všech partií těla.